Zápasy
- Sraz vždy 45 minut před zápasem
- Sebou CHRÁNIČE A RUČNÍK!!!
- nominace na zápasy se odvíjí podle výkonů, chování a snahy na trénincích
Od úterý 21.11 do 23.2 budou hráči rozděleni do skupin "A" a "B", tréninky skupin v těchto časech:
Skupina A
Banýr, Brabec, Crispim, Delgado, Deneš, Dugovic, Gabriel, Klíma, Kožený, Mezensky, Pos, Prokop, Říha, Salák, Skipala, Svatoch, Svoboda, Timerbaev
- úterý Hala Arabská začátek 18:15-19:30 sraz 18:00
- čtvrtek 16:30-18:00 Aritma
- pátek 15:15-16:45 Aritma
Adresa : Arabská 682/14, 160 00 Praha 6-Vokovice
Skupina B
Brož, Caletka, Dlouhý, Horák, Jakubův, Javornicky, Košický, Macho oba, Muirden, Pavelka, Pfeifer, Rybchinski, Řehák, Skorkovky, Strnad, Švarc, Vinduška oba, Vosátková
- úterý 16:30-18:00 Aritma
- čtvrtek 16:30-18:00 Aritma
- pátek Hala Červený vrch začátek 17:30-18:30 sraz 17:15
Adresa: Alžírská 680, 160 00 Praha 6-Vokovice
Tréninky
-15 minut před začátkem tréninku v šatně, případně se omluvit (sms, WhatsApp, zavoláním)
- Sebou míč velikost 4, pití, kopačky případně turfy
- vybavení do Haly: MÍČ NE!!!!, sálovky, pití a švihadlo.
- omluvenky hodinu před srazem tréninku
Aritma nově nabízí individuální tréninky pro hráče. Více informací naleznete na: h9ttp://www.aritma.cz/article/detail/id/899 . Individuální tréninky jsou vhodnou příležitostí ke zlepšení pro všechny výkonnostní skupiny. V případě zájmu pište na email aritma.pripravky@gmail.com nebo kontaktujte šéftrenéra přípravek Honzu Brycha na čísle 774 112 804.
Únor-Březen 2024
úterý 6.2 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15 Skupina B
trénink Hala Arabská začátek 18:15-19:30 sraz 18:00 Skupina A
čtvrtek8.2 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 9.2. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00 Skupina A
Trénink Hala Červený vrch začátek 17:30-18:30 sraz 17:15 Skupina B
sobota 10.2 Neratovice, Čafka triangl 13:00-15:00 Čafka
úterý 13.2 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15 Skupina B
trénink Hala Arabská začátek 18:15-19:30 sraz 18:00 Skupina A
čtvrtek 15.2 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 16.2. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00 Skupina A
Trénink Hala Červený vrch začátek 17:30-18:30 sraz 17:15 Skupina B
úterý 20.2 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15 Skupina B
trénink Hala Arabská začátek 18:15-19:30 sraz 18:00 Skupina A
čtvrtek 22.2 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 23.2. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00 Skupina A
Trénink Hala Červený vrch začátek 17:30-18:30 sraz 17:15 Skupina B
neděle 25.2 zimní liga střešovice play off
zároveň přátelské utkání Aritma-Stodůlky
úterý 27.2 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15
čtvrtek 29.2 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 1.3. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00
Sobota 2.3 Aritma zimní liga Playoff
úterý 5.3 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15
čtvrtek 7.3 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 8.3. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00
přátelák
úterý 12.3 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15
čtvrtek 14.3 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 15.3. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00
Neděle 17.3. Přátelské utkání Aritma - Vlašim začátek 14:00 sraz 13:15
úterý 19.3 trénink 16:30-18:00, sraz 16:15
čtvrtek 21.3 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 22.3. Aritma-střešovice 17:00 sraz 16:45
úterý 26.3 Aritma- háje začátek 17:00 sraz 16:15
čtvrtek 28.3 trénink 16:30- 18:00, sraz 16:15
pátek 29.3. trénink 15:15-16:45 sraz 15:00